بازدید سایت خود را میلیونی کنید

مطالب پیشنهادی از سراسر وب

» زیباترین شهرهای اسپانیا

زیباترین شهرهای اسپانیا

زیباترین و بهترین شهرهای اسپانیا

اسپانیا به خاطر سواحل جذابش، جزایر خاصش و تفریحات شهری در مقاصدی مانند بارسلونا ، مادرید و سن سباستین معروف است. اما این کشور همچنین نزدیک به 20000 روستا دارد که از نظر معماری، سنت ها و فرهنگ بسیار متنوع هستند. اینها برخی از زیباترین شهرهای اسپانیا هستند که واقعاً باید از آن ها بازدید کنید.


1. Frigiliana، اندلس

زیباترین شهرهای اسپانیا

اندلس مملو از دهکده های سفید نمادین است که در اطراف حومه آن پراکنده شده اند و Frigiliana یکی از بهترین آنهاست. این شهر قرون وسطایی که در کنار کوهی در شرق مالاگا واقع شده است، تصویر کارت پستالی از معماری عرب است. شهر قدیمی دست نخورده باقی مانده است. هزارتویی از کوچه های شیب دار و پیچ در پیچ که در تپه قرار دارند و ساختمان های سفید رنگی با گلدان های رنگارنگ تزئین شده اند در این شهر وجود دارد. قلعه موری لیزار متعلق به قرن نهم که در بالای کوه قرار دارد، اثر دیگری از گذشته این منطقه است.


2-Castellfollit de la Roca، کاتالونیا

زیباترین شهرهای اسپانیا

یکی از مناطق روستایی کاتالونیا که بیشترین بازید را دارد ، شهر Castellfollit de la Roca است که روی صخره‌ای باریک بازالتی در پایین رشته کوه پیرنه قرار دارد. شکل منحصر به فرد این صخره به دلیل فرسایش دو رودخانه اطراف، Fluvià و Toronell، بر روی بقایای گدازه های آتشفشانی خنک شده هزاران سال پیش است. این شهر قرون وسطایی کوچک است و کمتر از 1 کیلومتر مربع مساحت قابل پیاده‌روی دارد. خانه‌های سنگی آتشفشانی با ساختمان‌های سبک رنسانس در مسیرهای باریک این شهر چشم‌نواز دیده می‌شوند.

جاذبه های گردشگری ساحلی که کمتر به آن ها پرداخته شده! مطلب مرتبط جاذبه های گردشگری ساحلی که کمتر به آن ها پرداخته شده!


3. Cadaqués، کاتالونیا

زیباترین شهرهای اسپانیا

اگرچه کاداکوس از اندلس دور است، اما یکی دیگر از دهکده های زیبای سفید در اسپانیا است که در ساحل صخره ای مدیترانه قرار دارد. این شهر که بخشی از پارک طبیعی Cap de Creus است، فقط از طریق یک جاده باریک قابل دسترسی است و احتمالاً به همین دلیل است که جذابیت قدیمی آن حفظ شده است. کاداکوس به عنوان مکانی که سالوادور دالی اغلب از آن بازدید می کرد و برای پیشرفت هنری او مهم بود، شناخته شده است، امروزه مجسمه ای از این نقاش در مرکز شهر مقابل دریا وجود دارد. کوچه های سنگفرش پشتی، پله های بالا و پایین رفتن و خانه های کوبایی با الهام از جذابیت منحصر به فرد این شهر بندری کوچک مدیترانه ای است. با قدم زدن در دریا، در امتداد خط ساحلی صخره ای، منظره ای تماشایی از شهر سفید و قایق های رنگارنگی که در ساحل ایستاده اند، خواهید دید.


4. سولر، مایورکا

زیباترین شهرهای اسپانیا

در ساحل شمال شرقی جزیره مایورکا، شهر سولر و بندر آن قرار دارد. این شهر از طریق خط قطار تاریخی 1912 به پایتخت پالما متصل است، که شما را در یک سفر یک ساعته از میان باغ های پرتقال و لیمو عبور می دهد. میدان شهر، با کلیساهای باشکوه، درختان، کافه های روباز و کوه های زیبا، یکی از زیباترین مکان های جزیره است. بندر سولر دارای ساحلی تقریباً دایره‌ای است که می‌توانید قبل از لذت بردن از یک بشقاب ماهی کبابی با سس سیر و آب پرتقال تازه، که یکی از غذاهای لذیذ شهر است، در آن آفتاب بگیرید.


5. Mogarraz، Castile و Léon

زیباترین شهرهای اسپانیا

شهر قرون وسطایی Mogarraz که به طور طبیعی بین پارک‌های طبیعی و رشته‌کوه قرار دارد، سبک معماری سنتی را حفظ کرده و سنت‌های قدیمی را زنده نگه می‌دارد. این شهر در بخش غربی کاستیل و لئون به سمت پرتغال واقع شده است و حدود 300 نفر جمعیت دارد. مقراز دارای چیدمان شهری متمایز با تأثیراتی از جهان عرب و یهودی و همچنین خانه هایی با نرده های چوبی و نمادهای حکاکی شده در سنگ است. سنت صنایع دستی این شهر به طور گسترده در سراسر اسپانیا و خارج از آن شناخته شده است، به ویژه برای جواهرات، لباس های سنتی و گلدوزی های روستایی. با قدم زدن در مقراز، ممکن است تعدادی از 14 چشمه آب پراکنده در سرتاسر روستا را ببینید که قدمت آنها مربوط به سال 1600 است.


6. روندا، اندلس

زیباترین شهرهای اسپانیا

شهر روندا در نزدیکی مالاگا، اندلس که به طرز چشمگیری بر فراز یک دره عمیق قرار دارد، از دو بخش تشکیل شده است. سکونتگاه قدیمی مورها و شهر قرن پانزدهمی. در قرن هجدهم، آنها توسط یک پل سنگی به نام Puente Nuevo به هم متصل شدند تا Ronda امروزی را تشکیل دهند. این شهر مملو از تاریخ است، از معماری اسپانیایی گرفته تا دیوارها و حمام‌های عظیم شهر موری. حمام های روندا در پایان قرن سیزدهم ساخته شده اند و بهترین حمام ها در اسپانیا هستند. قدم زدن در تنگه در امتداد Camino de los Molinos منظره خیره کننده ای از این شهر بزرگ و پل تاریخی آن را ارائه می دهد.


7. لاسترس، آستوریاس

زیباترین شهرهای اسپانیا

Llastres یک دهکده ماهیگیری معمولی، در امتداد ساحل صخره ای اقیانوس اطلس در منطقه Asturias اسپانیا واقع شده است. Llastres در حدود 30 دقیقه فاصله از شرق گیخون، بزرگترین شهر آستوریاس، دارای جمعیتی در حدود 1000 نفر است و یک سنت دیرینه ماهیگیری دارد. از نقطه دید سان روک، مناظر پانورامای خیره کننده ای از شهر که بر روی صخره های معلق ساخته شده است، با کوه های سوو خواهید دید. شهر قدیمی مملو از ساختمان‌های تاریخی از Palacio de los Vallados گرفته تا برج ساعت معروف است که در مکانی چشم‌انداز قرن پانزدهمی ساخته شده است. حراج در بازار ماهی، کنار دریا، غیرقابل چشم پوشی است. آستوریاس یک منطقه نسبتاً بارانی است، بنابراین بهترین ماه ها برای دیدن Llastres از ژوئن تا سپتامبر است.


8-San Vicente de la Barquera، Cantabria

زیباترین شهرهای اسپانیا

این شهر قدیمی که در ساحل کانتابریا قرار دارد، مناظر خیره کننده ای از دریا و کوه را ارائه می دهد. San Vicente de la Barquera در رودخانه گانداریلا با خانه هایی در دو طرف ساخته شده است که توسط یک پل سنگی قرن پانزدهمی به هم متصل شده اند. قدمت آن به دوران رومیان برمی گردد. بخشی از پارک طبیعی Oyambre، این شهر در طبیعت سرسبز قرار دارد و از هر طرف با آب احاطه شده است. رشته کوه Picos de Europa در پشت، مانند یک نگهبان برای شهر به نظر می رسد. سان ویسنته همچنین از چندین کیلومتر ساحل برخوردار است.


فرم ارسال نظر

  ساخت وبلاگ   |   تور روسیه  


آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین مطالب مجله


دو رپورتاژ سفارش بده یک رپورتاژ هدیه بگیر دو رپورتاژ سفارش بده یک رپورتاژ هدیه بگیر مشاهده